Завантаження сайту

Комерційна нерухомість “Елегії Парк” - в центрі ділового життя

Чудовий старт для Вашого успішного бізнесу та інвестицій

Комерційна нерухомість

Пропонуємо приміщення під будь-який вид бізнесу: кафе, відділення банку, аптека, магазин, салон краси, дитячий центр, кондитерська або квітковий бутік. Площі від 70 до 128 кв.м.

Ідеальне розташування

 

Житловий комплекс знаходиться на вулиці Генуезькій, 1. Це тихий і затишний куточок Аркадії, всього в 5 хвилинах від моря. Побачивши його, ми надихнулися ідеєю створити особливий простір для комфортного життя сучасної людини.

Унікальне місце, де є сусідами всі доступні блага сучасного життя. Морські пейзажі, Траса здоров'я, парки, пляжі, кращі розважальні об'єкти, і в той же час - активне ділове середовище.

Ми відтворили природне паркове середовище узбережжя, поєднавши її з масштабом сучасної міської забудови. Впевнені, ідея Вам сподобається.

Ідеальне розташування

Насолоджуйтесь морем і повітрям, користуючись, в той же час, перевагами району з багатою інфраструктурою і зручним розташуванням.

Одесские традиции

Житловий комплекс «Одесские традиции» - наш другий проект житлової забудови, представлений забудовником ТОВ «Данлин».

«Одесские традиции» - житловий квартал, розташований в історичному районі Одеси, на Слобідці. Просторі двори з улюбленими «одеськими» деревами, елементи традиційної архітектури в фасадах будинків, зручні планування - з великою кухнею і обов'язковим балконом в кожній квартирі.«Одесские традиции» - це острівець старої Одеси на території сучасного міста.

Всі квартири в «Одесских традициях» здаються з ремонтом, сантехнікою і бойлером. Це означає, що Ви зможете вселитися в нову квартиру відразу ж після здачі будинку. Вам не доведеться стикатися з пилом і шумом ремонтних робіт. Ви збережете час, гроші і гарний настрій.

Подивитися сайт проекту «Одесские традиции»

Седьмое небо

Житловий масив «Седьмое небо» - наш перший великий проект житлової забудови, представлений забудовником ТОВ «Полимер-гранит».

Це затишне зелене містечко, в якому УСІ КВАРТИРИ ЗДАЮТЬСЯ З РЕМОНТОМ, вбудованою кухнею і двоконтурним котлом.

«Седьмое небо» будується і заселяється так швидко, що вже виглядає як справжнє місто - з власними вулицями, кварталами будинків, дитячими та спортивними майданчиками, скверами і фонтанами, магазинами і кафе, клінікою та фітнес-клубами.

Уже близько 5000 сімей щасливо живуть в нашому сучасному молодіжному містечку. Ще стільки ж родин знайдуть свої затишні квартири в найближчі роки.

Подивитися сайт проекту «Седьмое небо»

Биарриц

Особливе місце в нашому портфоліо займає клубний будинок класу «еліт» на Французькому бульварі - «Биарриц».

Він не випадково названий на честь знаменитого кліматичного і бальнеологічного курорту Франції, улюбленого місця відпочинку європейської аристократії, світових лідерів і голлівудських зірок.

У ньому були втілені такі відмінні риси розкішних особняків, п'ятизіркових готелів і резиденцій європейської знаті як багата архітектура, величність, просторовий розмах, привілейованість.

Важливо відзначити, що «Биарриц» відрізняється і безпрецедентним рівнем безпеки: завдяки використанню передових технологій цей будинок можна порівняти із об'єктами, що найбільше охороняються в країні.

Подивитися сайт проекту «Биарриц»

Атмосфера

АТМОСФЕРА - будинок, розташований в 5 хвилинах від моря, при цьому, в стороні від галасливої Аркадії.

Особливість комплексу - тераси на даху, доступні всім жителям: місця для відпочинку, з прекрасним панорамним видом на морське узбережжя та місто.

Архітектурне рішення проекту АТМОСФЕРА враховує прибережне розташування житлового комплексу. Фасад будівлі покликаний давати жителям оптимальну кількість сонячного світла і максимальне - свіжого морського повітря. А форма будинку ідеально створює локальний внутрішній двір.

Подивитися сайт проекту «АТМОСФЕРА»

Про забудовника

Починаючи свій шлях у 2009 році, на непростому ринку, ми замахнулися на масштабний проект будівництва цілого житлового масиву.Ми втілили в реальність свій перший, унікальний для нашого міста проект - житловий масив «Седьмое небо», а в даний час реалізуємо ще один амбітний проект - «Одесские традиции».

З особливою ретельністю ми підійшли до проектування «Элегии Парк». Технологічний підхід, турбота про майбутній комфорт і функціональності в поєднанні із прагненням створити особливу естетику і атмосферу - ключові акценти нашої роботи. За роки діяльності ми навчилися розуміти, що важливо сучасному одеситу. Ми знаємо, з чого складається репутація забудовника і безкомпромісно слідуємо своїм принципам.

Ці принципи надають нам можливість бути впевненими - Ваше життя в «Элегии Парк» буде комфортним і гарним!

Забудовник, перевірений часом

Житловий комплекс «Элегия Парк» - наш третій проект житлової забудови, представлений забудовником ТОВ «Данлин».

Зв'язатися з нами

Передзвонити

(048) 701-17-17

Написати

Зателефонувати мені
Обрати квартиру

Вся правда про життя в
"Элегии Парк"

Дивитися відео